Розпорядникам

Для можливості розміщення наборів даних розпорядник (відповідальна особа) повинен зареєструватися на сайті.

Для цього необхідно заповнити всі поля форми реєстрації розпорядника.

Заповнюючи форму, звертайте увагу на те, що email і пароль відповідальної особи будуть логіном та паролем для входу на портал. Зауважуємо, що в заяві e-mail заявника та e-mail відповідальної особи необхідно привести у відповідність до постанови КМУ від 21.10.2015 №851 «Деякі питання використання доменних імен державними органами в українському сегменті Інтернету», а саме замість ukr.net, gmail.com, i.ua або інших вказати e-mail адреси з доменом gov.ua. або .УКР

Після успішної процедури заповнення форми реєстрації, на екрані з’явиться повідомлення про прийняття заяви для реєстрації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Після чого необхідно завантажити з сайту або вказаної при реєстрації електронної скриньки автоматично згенерований PDF файл, накласти кваліфікований підпис керівника та електронну печатку установи та надіслати на адресу hello@thedigital.gov.ua або ж роздрукувати заяву, підпис керівника та мокру печатку установи і надіслати на адресу м.Київ, вул. Ділова, 24.

Після підтвердженої адміністратором Порталу реєстрації, розпорядник (відповідальна особа) має змогу вносити та редагувати дані стосовно свого розпорядника: редагувати інформацію про розпорядника, додавати нових учасників, додавати та оновлювати набори даних.

Для цього потрібно зайти на сайт під своїм паролем(email та пароль відповідальної особи) на сторінку розпорядника.

Для додавання наборів даних потрібно перейти на сторінку «Набори даних» і натиснути кнопку «Додати набір даних», заповнити всі поля форми додавання та натиснути кнопку «Далі: Додати дані» і перейти в форму «Додати дані». Дані можна завантажити або додати посилання на них через кнопки «Завантажити» та «Посилання» відповідно.

Для успішного завершення додавання нового набору даних необхідно натиснути кнопку «Завершити».

Повну інструкцію можна завантажити за посиланням https://bit.ly/3dq9MYZ