Не оновлений

Набір даних містить основні прогнозні макропоказники України, такі як ВВП, індекс споживчих цін, індекс цін виробників, середньомісячна заробітна плата, сальдо торговельного балансу, експорт та імпорт тощо. Макропоказники розробляються на щорічній основі і схвалюються постановою Кабінету Міністрів України. За необхідності до постанови можуть вноситись зміни.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Цикун Ірина Володимирівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Травень 4, 2023, 17:48 (EEST)
Створено Вересень 6, 2018, 15:42 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 37508596
Код КОАТУУ 8036100000
Підстава та призначення збору інформації Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2003 №621 «Про розроблення прогнозних і програмних документів економічного і соціального розвитку та складання проектів Бюджетної декларації та державного бюджету»
Ідентифікаційний номер набору даних 68b7399d-feb8-4f56-9155-bae3e49ed02f
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).