Не оновлений

Набір містить план підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки, найменування відповідальних за розробку органів та підрозділів тощо.

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Карпин Ніна Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 16, 2023, 11:22 (EEST)
Створено Березень 10, 2020, 15:45 (EET)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", постанова Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 року №835
Ідентифікаційний номер набору даних 7ca3ddd7-1eff-48c9-99d2-1795015d221d
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).