Не оновлений

Таблиця містить дані про маршрут, тижневий графік роботи, ідентифікатор, кінцеву зупинку, напрямок руху, назву та інші характеристики рейсів громадського транспорту. Кожним записом до таблиці є один рейс громадського транспорту на маршруті

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кармазин Ірина Василівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Березень 15, 2023, 10:10 (EET)
Створено Травень 28, 2019, 12:00 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щокварталу
Підстава та призначення збору інформації Закон України “Про місцеве самоврядування в Україні”, наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 07 травня 2010 року № 278 “Про затвердження Порядку розроблення та затвердження паспорта автобусного маршруту”, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 17 червня 2010 року за № 408/17703
Ідентифікаційний номер набору даних c75ff5fa-93b4-4837-aba3-da1ebea3736e
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).