План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів із зазначенням видів і назв проектів, цілей їх прийняття, строків підготовки проектів, найменування органів і підрозділів, відповідальних за розроблення проектів, дати їх внесення на розгляд регуляторного органу та посилання на джерело оприлюднення

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Кириленко Сергій Володимирович
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 16, 2023, 11:52 (EEST)
Створено Листопад 30, 2018, 16:21 (EET)
Частота оновлення набору даних Щороку
Код ЄДРПОУ 42657144
Код КОАТУУ 8038200000
Підстава та призначення збору інформації Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»
Ідентифікаційний номер набору даних d7456750-6c7d-48ee-850b-aef3c0d26591
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).