Не оновлений

Набір містить ресурси щодо адміністративних даних в значенні Закону України “Про державну статистику”, що збираються (обробляються) та підлягають оприлюдненню відповідно до вимог закону Болехівською міською радою

Дані та ресурси
Додаткова інформація
Поле Значення
Відповідальна особа Фамелюк Любов Михайлівна
Версія 1.0
Востаннє оновлено Жовтень 16, 2023, 11:03 (EEST)
Створено Вересень 30, 2019, 11:31 (EEST)
Частота оновлення набору даних Щомісяця
Підстава та призначення збору інформації Закон України "Про доступ до публічної інформації", постанова КМУ від 21.10.2015 №835, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні"
Ідентифікаційний номер набору даних f043bba3-3416-4858-939b-2cf06ef3265a
Паспорт набору даних Завантажити

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації” публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї. Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело їх отримання.

Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації).